SIZU?

SIZU to marka dedykowana dla Pań o kobiecych kształtach. Nasze modele są projektowane specjalnie z myślą o Klientkach noszących rozmiary od 44 do 52, a na zamówienie możemy każdy z naszych modeli uszyć również w innym rozmiarze.

Kliknij TUTAJ i odwiedź nasz sklep internetowy. Do końca lutego darmowa dostawa w całej Polsce. 15 dni na zwrot bez podania przyczyny. Codziennie uzupełniamy sklep o nowe modele. ZAPRASZAMY!

Obok modeli przeznaczonych dla wszystkich Pań proponujemy linie dedykowane dla trzech podstawowych typów sylwetek: Jabłko, Gruszka i KlepsydraDzięki temu nasze Klientki mogą znaleźć u nas kreacje, które podkreślą atuty ich figur i umiejętnie ukryją ewentualne niedoskonałości. Stawiamy na naturalne tkaniny: bawełnę, len, jedwab a na jesień i zimę wełnę, co zapewnia, że nasze urania oddychają i dobrze się noszą.

 

Masze modele szyjemy w intensywnych kolorach, obok standardowej czerni i brązu, są odcienie niebieskiego, cyklamen, złoty, czerwień, fiolet i zieleń.

Śledzimy najnowsze trendy mody i wybieramy z nich to co najlepsze dzięki projektom polskich projektantek, a cała produkcja odbywa się w Polsce. Dzięki temu nasze ubrania są unikalne a jednocześnie możemy szybko reagować i dostosowywać się do potrzeb naszych Klientek.